Wydruk pochodzi ze strony: http://zemke.pl/_kursy/_news/16/4/423/wloclawek__zakonczenie_ku.html

Włocławek: Zakończenie kursu „Learning English is Fun”

We włocławskim biurze Janusza Zemke odbyło się uroczyste zakończenie pierwszego kursu języka angielskiego dla dzieci pn. „Learning English is Fun”.
 

Przez trzy miesiące bezpłatnymi zajęciami z języka angielskiego „Learning English is Fun” objęte były dzieci z klas I-III, których rodziny pozostają pod opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia kursu podpisane przez posła Janusza Zemke, a także z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka paczki ze słodyczami.

Po otrzymaniu dyplomów dzieci w ramach sympatii przytuliły i złożyły podziękowania Marcie Pawłowskiej, która przez trzy miesiące uczyła dzieci podstaw języka angielskiego.

Wraz z ukończeniem bezpłatnych zajęć dla dzieci zakończył się pierwszy staż we Włocławku odbywający się w ramach programu staży europejskich organizowanych przez posła Janusza Zemke. We włocławskim biurze europosła przez ostatnie trzy miesiące, nowe umiejętności i doświadczenie zdobywała Marta Pawłowska.

Program staży realizowany jest od października 2009 r. Oprócz staży krajowych, aż siedem młodych osób z naszego województwa miało okazję odbywać staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Kolejna edycja „Learning English is Fun” prawdopodobnie zorganizowana zostanie we wrześniu.

(źródło: wloclawek.info.pl, 31 maja 2010 r.)