Wydruk pochodzi ze strony: http://zemke.pl/_poradnik/_news/18/0/4410/jest_ponad_100_tysiecy_po.html

Jest ponad 100 tysięcy podpisów, będzie manifestacja przed Sejmem 11 stycznia

6.01.2018  Komitet Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej poinformował, że udało się zebrać ponad wymagane prawem 100 tysięcy podpisów poparcia pod obywatelskim projektem ustawy cofającej rekstrykcyjne zapisy tzw. ustawy dezubekizacyjnej z 16 grudnia 2016 r.


11 STYCZNIA WSZYSCY BĄDŹMY POD SEJMEM !

11 stycznia 2017 r. w godz. 13.00 - 16.00 przed gmachem Sejmu RP przy ul. Wiejskiej i ul. Matejki odbędzie się manifestacja poparcia dla Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP dot. zmiany ustawy z dnia 18 lutego 1994 r. o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji,... w zakresie zmienionym ustawą represyjną z 16 grudnia 2016 r.

Pół godziny przed rozpoczęciem zgromadzenia przedstawiciele Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP złożą w Kancelarii Sejmu listy z ponad 100 tysiącami podpisów poparcia dla tej Inicjatywy.

https://www.fssm.pl/

APEL
prezesa Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP

"Koleżanki i Koledzy !

Kieruję te słowa do wszystkich, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w akcję zbierania podpisów poparcia dla Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej FSSM RP. Nie tylko do byłych funkcjonariuszy i żołnierzy oraz ich rodzin objętych ustawą represyjną, ale także do tych, których ona bezpośrednio nie dotyczy, a którzy nie pozostali obojętni na dziejące się bezprawie i krzywdę ludzką, którzy rozumieją, że zawsze służyliśmy Polsce i Polakom a nie tej, czy innej partii politycznej, i że nie może być zgody na łamanie prawa przez władzę dla realizacji chorych, populistycznych haseł.

Możecie być z siebie dumni !

To, że udało się zebrać ponad wymagane prawem 100 000 podpisów, to Wasza zasługa! Nie moja i osób działających społecznie w Federacji, ani nawet członków Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej. Tylko Wasza! Dlatego apeluję do Was !

Zakończmy wspólnie akcję zbierania podpisów naprawdę mocnym akcentem. 11 stycznia 2018 r. razem z Komitetem Inicjatywy Ustawodawczej FSSM złóżmy zebrane podpisy obywateli w Kancelarii Sejmu RP.

Możliwie jak najliczniej zamanifestujmy determinację w walce o nasze prawa i godność, i uczcijmy pamięć tych, którym ustawa represyjna odebrała życie.

Bądźcie 11 stycznia o 13.00 pod Sejmem!

                                                                    Prezydent FSSM RP

                                                                   Zdzisław Czarnecki"


https://www.fssm.pl/11-stycznia-wszyscy-badzmy-pod-sejmem

 

Dodano: 5 stycznia 2018 r.