Wydruk pochodzi ze strony: http://zemke.pl/_poradnik/_news/18/1/4881/opracowanie_min__milczano.html

Opracowanie min. Milczanowskiego trafiło do F. Timmermansa

26.01.2019 Informacja ze strony FSSM RP relacjonująca spotkanie z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem w Krakowie.

"23 stycznie 2019 r. w godz. 11.30 – 14.00, w Krakowie uczestniczyłem w Konferencji zorganizowanej przez Komisję Europejską pt. "Dialog Obywatelski o przyszłości Europy”. Wśród prelegentów spotkania był m.in. wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Pan Franciscus Timmermans .

Przed rozpoczęciem Konferencji, dzięki uprzejmości pracowników Komisji Europejskiej dostąpiłem zaszczytu osobistej rozmowy z Panem Timmermansem. W jej trakcie wręczyłem materiał zawierający w swojej treści m.in. sugestie do rozważenia dla Komisji, obejmujące skierowanie do Europejskiego Trybunału Unii Europejskiej w Luksemburgu Ustawy Represyjnej z 16 grudnia 2016 roku w ramach pakietu łamania praworządności, prosząc o zajęcie się naszą sprawą.

Przekazany materiał został przygotowanyy przez Pana Ministra Andrzeja Milczanowskiego w formie biogramu i przetłumaczony na język angielski.

Sporządził:
Jacek Mykita
mjr ABW w stanie spoczynku

Czytaj: Sugestie dotyczące możliwych działań w obronie praw polskich obywateli Unii Europejskiej