Wydruk pochodzi ze strony: http://zemke.pl/aktualnosci/_news/1/8/4664/podziekowanie_za_udzial_w.html

Podziękowanie za udział w debacie "Dokąd zmierza Europa?"

14.06.2018 Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce podziękowało posłom do PE – Januszowi Zemke, Tadeuszowi Zwiefce i Kosmie Złotowskiemu za udział w debacie ph. "Dokąd zmierza Europa?".

Szanowni Panowie Posłowie!

W imieniu Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce chciałbym serdecznie podziękować Panom za udział w debacie "Dokąd zmierza Europa?", która odbyła się w Bydgoszczy 8 czerwca 2018 r.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Bydgoszczy, dziennikarzy i uczniów szkół ponadpodstawowych.

W ramach zorganizowanego przez nasze biuro Regionalnego Forum Dyskusyjnego w Bydgoszczy odbyły się również: warsztaty dla uczniów i nauczycieli bydgoskich szkół, spotkanie ze studentami dziennikarstwa Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i pokaz filmu "Krew Saamów", laureata Nagrody Filmowej PE.

Więcej informacji o wydarzeniu udostępniliśmy na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.europarl.europa.eu/poland/pl/strona_glowna/aktualnosci/news/2018/2018-06/rdf_bydgoszcz.html

Mamy nadzieję, że zechcą Panowie również uczestniczyć w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące debaty.

W linku poniżej znajdą Państwo również zdjęcia z debaty: https://we.tl/ZPUE6tMoPu

 

Z wyrazami szacunku,


Jacek SAFUTA
Dyrektor BiuraParlament Europejski
Dyrekcja Generalna ds. Komunikacji
Dyrekcja ds. Biur Łącznikowych
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce
ul.Jasna 14/16a, 00-041 Warszawa
Tel. (+48 22 59) 52475
STR - PFL F03114D - Tel. +33 3881 74496
jacek.safuta@ep.europa.eu

www.europarl.europa.eu