Wydruk pochodzi ze strony: https://zemke.pl/_kurs2/_news/19/3/2376/mrocza__nowi_absolwenci_k.html

Mrocza. Nowi absolwenci kursów komputerowych

Kolejne grupy seniorów w gminie Mrocza poznały tajniki komputera, Internetu i portali społecznościowych. Miłe spotkanie absolwentów i prowadzących zajęcia odbyło się z okazji podsumowania kursów.
 

We wtorek, 13 sierpnia br. odbyło się podsumowanie kursów komputerowych i wręczenie dyplomów ich ukończenia w ramach programu „Komputer oknem na świat”.
Dyplomy wręczali prowadzący zajęcia: Justyna Piotrowska-Tojza oraz Sebastian Mazur.

Zajęcia były możliwe dzięki ludziom, którzy się zaangażowali w ich organizację, wolontariuszom, którzy przybliżali uczestnikom tajniki komputera, posłowi do Parlamentu Europejskiego Januszowi Zemke, który wyposażył pracownię w komputery i sprzęt potrzebny do prowadzenia nauki, a także dzięki tym wszystkim, którzy zechcieli w kursie uczestniczyć.

W organizowanych kursach mogą bezpłatnie brać udział osoby z pokolenia 50+. Nauka obejmuje 16 godzin zajęć, a uczestnicy nabywają umiejętności z zakresu podstawowej obsługi komputera, korzystania z Internetu oraz portali społecznościowych, elektronicznej poczty i komunikatorów.

Kursy komputerowe odbywają się w Punkcie Informacyjnym Posła do Parlamentu Europejskiego Janusza Zemke, który mieści się w obiekcie Studia Nauki Edukator Justyna Piotrowska-Tojza, a zapisy przyjmuje Agnieszka Dulińska – koordynator zajęć, pod numerem tel. 516 634 071.


Agnieszka Dulińska

Mrocza, 17 sierpnia 2013 r.